O nas

Życzymy SMACZNEGO!

Poznaj bliżej naszą restaurację

“Restauracja „Kresowa” została otwarta w czerwcu 2003 roku. Pomysł na tego typu restaurację narodził się dużo wcześniej, kiedy to nasi dziadkowie i pradziadkowie rozbudzili w nas miłość do dawnych stron rodzinnych – Kresów. To właśnie z tych stron pochodzą nasi przodkowie i stąd pomysły na nazwę i na wybrane potrawy z menu – w szczególności przepyszne pierogi”

Początkowo nasz lokal wyglądał skromnie – prosty wystrój niedużej sali oraz otwarty latem ogródek piwny nie rzucały się w oczy przechodniom. Jednak znakomita kuchnia i tradycyjnie przyrządzane domowe potrawy szybko zjednały nam grono stałych lokalnych klientów. Latem natomiast turyści nie szczędzili pochwał znakomitej domowej kuchni.

Wraz ze wzrostem popularności lokalu postanowiliśmy zrezygnować z ogródka piwnego i rozbudowaliśmy w to miejsce restaurację. W 2010 roku oddaliśmy do użytku drugą salę i zmieniliśmy wygląd lokalu na bardziej rustykalny.

Obecnie prowadzimy sprzedaż na miejscu i na wynos. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak też i grupy zorganizowane. Organizujemy imprezy okolicznościowe, urodziny, Chrzciny, Komunie Święte i imprezy integracyjne.

W roku 2012 przygotowywaliśmy catering do serialu „Dom nad rozlewiskiem” (potrawy wigilijne), sponsorowaliśmy też pizzę dla sztabu  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie witamy stałych gości z Ostróda Reggae Festiwal.